Menu sport


Classifica

Pos. Squadra G. V. P. S. Punti
1 Ducato 3 3 0 0 9
2 A.M.C.98 3 3 0 0 9
3 Orvietana 3 3 0 0 9
4 Atletico Orte 5 11 3 2 1 0 7
5 Nestor 3 2 1 0 7
6 Campitello 3 2 0 1 6
7 N. Fulginium 3 1 1 1 4
8 Oly.Thyrus 3 1 0 2 3
9 N.G.Bastardo 2 1 0 1 3
10 Assisi 3 1 0 2 3
11 Clitunno 3 1 0 2 3
12 Arrone 3 0 1 2 1
13 Bevagna 3 0 1 2 1
14 Amerina 1950 3 0 1 2 1
15 Nuova Fulginium 0 0 0 0 0
15 Amerina 0 0 0 0 0
15 N.Gualdo Bastardo 0 0 0 0 0
15 Atletico Orte 0 0 0 0 0
15 Nestor 0 0 0 0 0
15 A.M.C.98 0 0 0 0 0
15 Clitunno 0 0 0 0 0
15 Arrone 0 0 0 0 0
15 Campitello 0 0 0 0 0
15 Orvietana 0 0 0 0 0
15 Assisi 0 0 0 0 0
15 Oly.Thyrus 0 0 0 0 0
15 Bevagna 0 0 0 0 0
15 G.M.10 0 0 0 0 0
15 Ducato 0 0 0 0 0
15 Nocera Umbra 0 0 0 0 0
31 G.M.10 2 0 0 2 0
32 Nocera Umbra 3 0 0 3 0


Calendario

1. Giornata - 06/09/2015

A.M.C.98 – Bevagna

2 - 1

Amerina 1950 – Arrone

1 - 1

Atletico Orte 5 11 – Nestor

0 - 0

Campitello – Assisi

2 - 0

Ducato – Oly.Thyrus

2 - 0

N. Fulginium – Clitunno

2 - 0

N.G.Bastardo – Nocera Umbra

2 - 1

Orvietana – G.M.10

1 - 0
2. Giornata - 13/09/2015

Arrone – A.M.C.98

1 - 2

Assisi – N. Fulginium

2 - 1

Bevagna – Ducato

0 - 2

Clitunno – Amerina 1950

1 - 0

G.M.10 – N.G.Bastardo

-:-

Nestor – Campitello

4 - 3

Nocera Umbra – Atletico Orte 5 11

0 - 3

Oly.Thyrus – Orvietana

0 - 1
3. Giornata - 20/09/2015

A.M.C.98 – G.M.10

1 - 0

Amerina 1950 – Oly.Thyrus

0 - 4

Atletico Orte 5 11 – Clitunno

3 - 1

Campitello – Arrone

3 - 1

Ducato – N.G.Bastardo

2 - 1

Nestor – Assisi

3 - 2

N. Fulginium – Bevagna

0 - 0

Orvietana – Nocera Umbra

2 - 1
4. Giornata - 27/09/2015

Arrone – N. Fulginium

-:-

Assisi – Atletico Orte 5 11

-:-

Bevagna – Amerina 1950

-:-

Clitunno – Campitello

-:-

G.M.10 – Ducato

-:-

Nocera Umbra – Nestor

-:-

N.G.Bastardo – Orvietana

-:-

Oly.Thyrus – A.M.C.98

-:-
5. Giornata - 04/10/2015

A.M.C.98 – Orvietana

-:-

Amerina 1950 – N.G.Bastardo

-:-

Assisi – Clitunno

-:-

Atletico Orte 5 11 – Bevagna

-:-

Campitello – Oly.Thyrus

-:-

Ducato – Nocera Umbra

-:-

Nestor – Arrone

-:-

N. Fulginium – G.M.10

-:-
6. Giornata - 11/10/2015

Arrone – Atletico Orte 5 11

-:-

Bevagna – Campitello

-:-

Clitunno – Nestor

-:-

G.M.10 – Amerina 1950

-:-

Nocera Umbra – Assisi

-:-

N.G.Bastardo – A.M.C.98

-:-

Oly.Thyrus – N. Fulginium

-:-

Orvietana – Ducato

-:-
7. Giornata - 18/10/2015

A.M.C.98 – Nocera Umbra

-:-

Amerina 1950 – Ducato

-:-

Assisi – Bevagna

-:-

Atletico Orte 5 11 – G.M.10

-:-

Campitello – N.G.Bastardo

-:-

Clitunno – Arrone

-:-

Nestor – Oly.Thyrus

-:-

N. Fulginium – Orvietana

-:-

Bevagna – Nestor

-:-

Arrone – Assisi

-:-

Ducato – A.M.C.98

-:-

G.M.10 – Campitello

-:-

Nocera Umbra – Clitunno

-:-

N.G.Bastardo – N. Fulginium

-:-

Oly.Thyrus – Atletico Orte 5 11

-:-

Orvietana – Amerina 1950

-:-
9. Giornata - 01/11/2015

Amerina 1950 – Nocera Umbra

-:-

Arrone – Bevagna

-:-

Assisi – G.M.10

-:-

Atletico Orte 5 11 – Orvietana

-:-

Campitello – Ducato

-:-

Clitunno – Oly.Thyrus

-:-

Nestor – N.G.Bastardo

-:-

N. Fulginium – A.M.C.98

-:-
10. Giornata - 08/11/2015

A.M.C.98 – Amerina 1950

-:-

Bevagna – Clitunno

-:-

Ducato – N. Fulginium

-:-

G.M.10 – Nestor

-:-

Nocera Umbra – Arrone

-:-

N.G.Bastardo – Atletico Orte 5 11

-:-

Oly.Thyrus – Assisi

-:-

Orvietana – Campitello

-:-
11. Giornata - 15/11/2015

Arrone – G.M.10

-:-

Assisi – Orvietana

-:-

Atletico Orte 5 11 – A.M.C.98

-:-

Bevagna – Oly.Thyrus

-:-

Campitello – Amerina 1950

-:-

Clitunno – N.G.Bastardo

-:-

Nestor – Ducato

-:-

N. Fulginium – Nocera Umbra

-:-
12. Giornata - 02/11/2015

A.M.C.98 – Campitello

-:-

Amerina 1950 – N. Fulginium

-:-

Ducato – Atletico Orte 5 11

-:-

G.M.10 – Clitunno

-:-

Nocera Umbra – Bevagna

-:-

N.G.Bastardo – Assisi

-:-

Oly.Thyrus – Arrone

-:-

Orvietana – Nestor

-:-
13. Giornata - 29/11/2015

Arrone – N.G.Bastardo

-:-

Assisi – Ducato

-:-

Atletico Orte 5 11 – Amerina 1950

-:-

Bevagna – G.M.10

-:-

Campitello – N. Fulginium

-:-

Clitunno – Orvietana

-:-

Nestor – A.M.C.98

-:-

Oly.Thyrus – Nocera Umbra

-:-
14. Giornata - 06/12/2015

A.M.C.98 – Clitunno

-:-

Amerina 1950 – Assisi

-:-

Campitello – Atletico Orte 5 11

-:-

Ducato – Arrone

-:-

G.M.10 – Nocera Umbra

-:-

N. Fulginium – Nestor

-:-

N.G.Bastardo – Oly.Thyrus

-:-

Orvietana – Bevagna

-:-
15. Giornata - 13/12/2015

Arrone – Orvietana

-:-

Assisi – A.M.C.98

-:-

Atletico Orte 5 11 – N. Fulginium

-:-

Bevagna – N.G.Bastardo

-:-

Clitunno – Ducato

-:-

Nestor – Amerina 1950

-:-

Nocera Umbra – Campitello

-:-

Oly.Thyrus – G.M.10

-:-
16. Giornata - 20/12/2015

Bevagna – A.M.C.98

-:-

Arrone – Amerina 1950

-:-

Nestor – Atletico Orte 5 11

-:-

Assisi – Campitello

-:-

Oly.Thyrus – Ducato

-:-

Clitunno – N. Fulginium

-:-

Nocera Umbra – N.G.Bastardo

-:-

G.M.10 – Orvietana

-:-
17. Giornata - 10/01/2016

Amerina 1950 – Clitunno

-:-

A.M.C.98 – Arrone

-:-

N. Fulginium – Assisi

-:-

Ducato – Bevagna

-:-

N.G.Bastardo – G.M.10

-:-

Campitello – Nestor

-:-

Atletico Orte 5 11 – Nocera Umbra

-:-

Orvietana – Oly.Thyrus

-:-
18. Giornata - 17/01/2016

G.M.10 – A.M.C.98

-:-

Oly.Thyrus – Amerina 1950

-:-

Clitunno – Atletico Orte 5 11

-:-

Arrone – Campitello

-:-

N.G.Bastardo – Ducato

-:-

Assisi – Nestor

-:-

Bevagna – N. Fulginium

-:-

Nocera Umbra – Orvietana

-:-
19. Giornata - 24/01/2016

N. Fulginium – Arrone

-:-

Atletico Orte 5 11 – Assisi

-:-

Amerina 1950 – Bevagna

-:-

Campitello – Clitunno

-:-

Ducato – G.M.10

-:-

Nestor – Nocera Umbra

-:-

Orvietana – N.G.Bastardo

-:-

A.M.C.98 – Oly.Thyrus

-:-
20. Giornata - 31/01/2016

Orvietana – A.M.C.98

-:-

N.G.Bastardo – Amerina 1950

-:-

Clitunno – Assisi

-:-

Bevagna – Atletico Orte 5 11

-:-

Oly.Thyrus – Campitello

-:-

Nocera Umbra – Ducato

-:-

Arrone – Nestor

-:-

G.M.10 – N. Fulginium

-:-
21. Giornata - 07/02/2016

Atletico Orte 5 11 – Arrone

-:-

Campitello – Bevagna

-:-

Nestor – Clitunno

-:-

Amerina 1950 – G.M.10

-:-

Assisi – Nocera Umbra

-:-

A.M.C.98 – N.G.Bastardo

-:-

N. Fulginium – Oly.Thyrus

-:-

Ducato – Orvietana

-:-
22. Giornata - 14/02/2016

Nocera Umbra – A.M.C.98

-:-

Ducato – Amerina 1950

-:-

Bevagna – Assisi

-:-

G.M.10 – Atletico Orte 5 11

-:-

N.G.Bastardo – Campitello

-:-

Arrone – Clitunno

-:-

Oly.Thyrus – Nestor

-:-

Orvietana – N. Fulginium

-:-
23. Giornata - 21/02/2016

Assisi – Arrone

-:-

Nestor – Bevagna

-:-

A.M.C.98 – Ducato

-:-

Campitello – G.M.10

-:-

Clitunno – Nocera Umbra

-:-

N. Fulginium – N.G.Bastardo

-:-

Atletico Orte 5 11 – Oly.Thyrus

-:-

Amerina 1950 – Orvietana

-:-
24. Giornata - 06/03/2016

Nocera Umbra – Amerina 1950

-:-

Bevagna – Arrone

-:-

G.M.10 – Assisi

-:-

Orvietana – Atletico Orte 5 11

-:-

Ducato – Campitello

-:-

Oly.Thyrus – Clitunno

-:-

N.G.Bastardo – Nestor

-:-

A.M.C.98 – N. Fulginium

-:-
25. Giornata - 13/03/2016

Amerina 1950 – A.M.C.98

-:-

Clitunno – Bevagna

-:-

N. Fulginium – Ducato

-:-

Nestor – G.M.10

-:-

Arrone – Nocera Umbra

-:-

Atletico Orte 5 11 – N.G.Bastardo

-:-

Assisi – Oly.Thyrus

-:-

Campitello – Orvietana

-:-
26. Giornata - 20/03/2016

G.M.10 – Arrone

-:-

Orvietana – Assisi

-:-

A.M.C.98 – Atletico Orte 5 11

-:-

Oly.Thyrus – Bevagna

-:-

Amerina 1950 – Campitello

-:-

N.G.Bastardo – Clitunno

-:-

Ducato – Nestor

-:-

Nocera Umbra – N. Fulginium

-:-
27. Giornata - 03/04/2016

Campitello – A.M.C.98

-:-

N. Fulginium – Amerina 1950

-:-

Atletico Orte 5 11 – Ducato

-:-

Clitunno – G.M.10

-:-

Bevagna – Nocera Umbra

-:-

Assisi – N.G.Bastardo

-:-

Arrone – Oly.Thyrus

-:-

Nestor – Orvietana

-:-
28. Giornata - 10/04/2016

N.G.Bastardo – Arrone

-:-

Ducato – Assisi

-:-

Amerina 1950 – Atletico Orte 5 11

-:-

G.M.10 – Bevagna

-:-

N. Fulginium – Campitello

-:-

Orvietana – Clitunno

-:-

A.M.C.98 – Nestor

-:-

Nocera Umbra – Oly.Thyrus

-:-
29. Giornata - 17/04/2016

Clitunno – A.M.C.98

-:-

Assisi – Amerina 1950

-:-

Atletico Orte 5 11 – Campitello

-:-

Arrone – Ducato

-:-

Nocera Umbra – G.M.10

-:-

Nestor – N. Fulginium

-:-

Oly.Thyrus – N.G.Bastardo

-:-

Bevagna – Orvietana

-:-
30. Giornata - 24/04/2016

Orvietana – Arrone

-:-

A.M.C.98 – Assisi

-:-

N. Fulginium – Atletico Orte 5 11

-:-

N.G.Bastardo – Bevagna

-:-

Ducato – Clitunno

-:-

Amerina 1950 – Nestor

-:-

Campitello – Nocera Umbra

-:-

G.M.10 – Oly.Thyrus

-:-


Contatti

Redazione: info@folignosport.it

Telefono: 327 6810142

Folignosport su Facebook

Editore

Associazione Anteprima

Via Nursina, 32 - 06049 Spoleto (PG)

P.IVA 02616290546

tuzla aydinli escort Tuzla escort pendik escort kartal escort porno izle sex videolar jigolo ol